Cosmopolitan

1. června 2006 v 9:58 |  MAGAZINES

Okouzlete jako Audrey Tautou

Herečka Audrey Tautouová je mrňavá a stydlivá. Přesto triumfuje na filmovém poli. Teď tasí nový snímek - Šifru mistra Leonarda. Odhalte její strategii úspěchu.
1 Hnědooká brunetka miluje Indonésii a její zvyky. Utekla do ní před fanoušky po premiéře Amélie z Montmartru. Spolu se sestrou tu nikým nepoznána nasávala exotickou atmosféru. Překvapilo ji jenom to, že domorodci používají levou ruku místo toaletního papíru. Tato končetina je proto považována za nečistou, a pokud v ní někomu podáte jídlo, bude to brát jako těžkou urážku.

2 Nevyspalost působí hůř než kocovina. Američtí lékaři tvrdí, že má na vaši pozornost horší vliv než alkohol. Audrey, která jinak perfektně ovládá angličtinu a němčinu, dokáže v těchto jazycích po probdělé noci nanejvýš pozdravit, a to ještě s těžkým francouzským přízvukem.

3 Práce s výkonnějšími kolegy vás nabudí. Francouzka trpí nízkým sebevědomím, a proto si vybírá pouze filmy od silných a osobitých režisérů. Jedině jejich podpora ji přesvědčuje, že má talent. Psychologické experimenty dokázaly, že jestliže pracujete po boku tahouna, dosáhnete větších úspěchů, než jste-li odkázána na sebe.

4 Sladké limonády ničí zuby. Až si příště otevřete plechovku koly, srkejte ji brčkem. Koncentrovaný cukr totiž opakovaně rozežírá zubní sklovinu a podporuje množení nežádoucích bakterií. Herečce zakázal pití limonád otec už v mládí. Je totiž zubní chirurg.

5 Městské dívky jsou dravější, protože mají kolem sebe spoustu konkurence. Když vesničanka Audrey dorazila do Paříže, rozklepala se jí kolena. Na ulicích viděla záplavu dlouhonohých žen a propadla přesvědčení, že nemá šanci. Chtěla se zbaběle vrátit do Beaumontu.

6 Věštci ovlivňují budoucnost. Nedávná oxfordská studie dokázala, že kartářky a astrologové svými předpověďmi aktivně ovlivňují váš život. Věříte-li, že se něco stane, podvědomě k tomu směřujete. Audrey bylo předpovězeno, že ve třiceti porodí dvojčata. Těší se.

7 Francouzi patří mezi sexuálně nejaktivnější národy na našem kontinentu. Pohlavnímu styku se oddávají v průměru stosedmatřicetkrát ročně. Výrazně tak překračují evropský průměr, který činí pouhá sto tři milostná spojení za rok.

8 Bláznivými nápady okouzlíte. Podle psychologů si vás lidé nejlépe zapamatují díky neobvyklému chování. Audrey po každém rozhovoru vytáhne z kapsy malý fotoaparát a fotí si zaskočeného reportéra.

9 Celozrnná rýže osvěžuje vlasy i pleť. Hnědá rýžová zrnka jsou nejen nejoblíbenějším pokrmem francouzské herečky, ale zároveň zásobníkem minerálních látek a vitaminů. Pokud si ji budete dopřávat pravidelně, zbavíte se lámavých vlasů, roztřepených nehtů a zánětlivé kůže.

10 Kmín zmírňuje menstruační bolesti. Uvolňuje v těle křeče hladkého svalstva a zlepšuje prokrvení vnitřních orgánů. Uhrančivá Francouzka tímto kořením dochucuje většinu pokrmů také proto, že usnadňuje zažívání. Skvělé projímadlo získáte svařením kmínu s majoránkou.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama