Článek z Tv Magazinu

12. srpna 2006 v 21:49 |  MAGAZINES
Francouzská herečka Audrey Tautou je označována za současnou Audrey Hepburn. Až do puberty chtěla žít mezi opicemi a považuje se za ,,hroznou" herečku, která nemá šanci nikdy získat Oscara. A téměř nepoužívá kosmetiku.
Mnoho hereček by bylo radostí bez sebe, pokud by dostaly příležitost zahrát si v úspěšném kontroverzním filmu Šifra mistra Leonarda. Audrey tuto roli, k níž shodou okolností přišla čirou náhodou, když ji odmítla britská herečka Emily Watsonová, považuje za prokletí. Neutuchající zájem novinářů a fotografů dokonce označila za ,,bolestivý nádor", který nejde odstranit.,,Asi jsem se minula povoláním.Cestování po světě, účast na premiérách a vymetání večírků není nic pro mě. Měla jsem si vybrat jiný obor. Třeba to ještě udělám," říká odhodlaně Audrey, jež nechce dlouho slyšet o Hollywoodské produkci. Věnovat se bude prozatím - a možná už navždy - jen franouzským filmům.,,Hollywood mě nepotřebuje. Po Amélii jsme nedostala žádnou nabídku na roli, která by mě zaujala. Popravdě jsem hodně vybíravá. Je pro mě důležíté, aby byl film citlivý, chytrý a vtipný. Proto pečlivě přebírám a odmítám." Proslavila se v roce 2001 jako Amélie z Montmartru. Původně ale chtěla být primátoložkou.,,Drželo mě to ještě v pubertě. Jsem velice uzavřená a nenávidím, když se mi někdo šťourá v soukromí, čehož bych se od opic těžko dočkala. Byla jsem příliš líná se ve škole učit a tak zvítězilo herectví," prozradila Audrey.
Jsem typická Francouzka
Své francouzké kořeny rozhodně nezapře.,,Každý si myslí, že nemám francouzské předky a že musím být ze severní Afriky, Asie, Itálie nebo Španělska. Ale pokud vím, jsem stoprocentní Francouzka." Miluje víno, dobré jídlo, posezení v kavárnách a ráda by se jednou usadila na francouzské Riviéře a pěstovala révu.
Krásy jsem příliš nepobrala
Za největší chybu v životě považuje moment, kdy se odstěhovala do Paříže. Nikdy si totiž nepřipadala nijak hezká, v čemž jí utvrdily zástupy krásek, které v Paříži potkávala na každém kroku.,,Chtěla jsem zkusit štěstí v pařížských divadlech. Netušila jsem, že bude všude tolik okouzlujících žen - krásných, mladých, vysokých a hubených. Až po dvou týdnech jsem zjistila, že bydlím nad sídlem modelingové agentury Elite Model. Dobrá náhoda," vypráví s úsměvem Audrey, která se nepovažuje za krásnou, ale za ,,rozkošnou".,,Julia Roberts nebo Monica Bellucci, to jsou krásky. Já jsem prostě jen rozkošná francouzská holka,". Kosmetika ji příliš neříká, namísto speciálních krémů na obličej, ruce a nohy se raději natře tím, co najde doma. A to jen na obličeji. Zbytek těla bude mít raději vrásčitý a suchý, než aby na něj plýtvala krémem.,,Myslím, že tímhle se dost od ostatních hereček liším. Jsem spíše takový přírodní typ. Mám ráda přirozenou krásu." Nikdy neprozradila přesné datum svého narození. Ačkoliv většina zdrojů uvádí 9.srpen 1976, který je považován za nejpravděpodobnější, spekuluje se i o roce 1978.
Chybí mi volný čas
Natáčení a propagace Šifry ji donedávna zabíraly většinu času. Natáčela i 16 hodin denně, a tak se musela vzdát veškerých zálib.,,Nejvíce mi chybí piano, četba knih a učení španělštiny. Měla bych se šlechtit také v jiných oblastech, ale není na to bohužel čas," dodala herečka.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Audrey Audrey | 12. srpna 2006 v 21:51 | Reagovat

Chtěla bych poděkovat Libuszce která mě poskytnula scan, ale bohužel když jsem ho sem dávala tak to šlo jen ve špatně čitelné velikosti.

2 lucya lucya | 6. září 2006 v 18:25 | Reagovat

neviete mi este poradit nejake stranky o audrey v cestine alebo v slovencine, dakujem, pa

3 Audrey Audrey | Web | 7. září 2006 v 18:38 | Reagovat

lucya>Bohužel zatím žádne české ani slovenské stránky o Audrey nejsou...Takže se musíš spokojit s tímto blogem :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama