Juicy - Rozhovor "Erasmus 2"

23. února 2007 v 17:59 |  MAGAZINES
* Měla jste ještě vůbec chuť pustit se po tak dlouhé době, kdy jste pracovala s režisérem Cédricem Klapischem na filmu Erasmus a spol., do natáčení jeho pokračování?
Samozřejmě. Když se mě Cédric zeptal, zda mám chuť hrát v jeho dalším filmu, neváhala jsem ani vteřinu. Při natáčení snímku Erasmus a spol. jsem získala spoustu zkušeností, i když moje role byla velmi malá.
* Co vás zaujalo na scénáři ke "dvojce"?
Zdálo se mi, že příběh určitým způsobem vyzrál a zároveň se mezi postavami vytvořil intimnější vztah. Je neuvěřitelné, jak Cédric Klapisch dovede zachytit všechnu tu psychologii mladého člověka s jeho pochybnostmi a těžkostmi. Je to něco tak skutečného a konkrétního, až mě to rozrušilo.
* Co se stalo s hrdinkou Martine po prvním filmu Erasmus a spol.?
Má již dítě s mužem, který však nefunguje jako otec. Snaží se vyrovnat se s životem, jaký je. Neztratila nic ze své povahy, zachovala si drzost, ale stala se z ní vyzrálá žena se smyslem pro zodpovědnost. Její problémy už nejsou tak smutné jako byly předtím.
* Je to poprvé, co hrajete roli matky...
Měla jsem z toho radost. Amin, ten malý kluk, byl báječný. Byli jsme si blízcí nejen na place. Jsem ráda, že i mé role stárnou, stejně jako já.
"Nejsem taková naivka
jako Amélie, ale je
pravda, že stejně
ráda sním. Je příjemné
nestát nohama na zemi."
* Bylo těžké pracovat s dítětem?
Práce s dětmi je vždycky těžká, musíte být připraveni ve správnou chvíli. Takže se vytvořil určitý tlak. Ale malý Amin mě přirozeně vyváděl z rovnováhy.
* Jak se pracuje s režisérem Cédricem Klapischem?
Je to člověk pozorný, citlivý, inteligentní, který má herce velmi rád. Je příjemné pracovat s někým, kdo s vámi objevuje způsob práce.
Mám dojem, že Cédric mi pomáhá být živější a uvolněnější.
* Poznáváte se v milostných vztazích v této generaci třicátníků?
Úplně! Řekla bych, že se vidím v Martine. Pochybnosti, které zažívají lidé kolem třicítky, jsou stejné, jako mají postavy ve filmu. Všichni si klademe stejné otázky, co se týče vztahů, lásky, setkání i problémů. Já se v tom poznávám.
* Jelikož už máte status mezinárodní filmové hvězdy, nevadí vám nyní přijmout vedlejší roli?
Rozhodně ne ve filmu Cédrica Klapische, to je jasné! Ráda přijímám významnější role, jelikož je můžete víc probádat, pochopit a víc pracovat s režisérem. Na druhé straně můžete být součástí dobrodružství, i když vezmete menší roli. Ve skutečnosti to pro mě není jediné kritérium, zda na nabídku kývnu. Myslím, že filmová tvorba je především týmová práce.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Daisy Daisy | 8. března 2007 v 22:02 | Reagovat

Audrey je fajn, na nic si nehraje a příjde mi taková skromná. Prostě osobnost jak má být. Nedělá ze sebe "celebritu" jako ostatní herečky.

2 rsivnx rsivnx | E-mail | Web | 11. května 2009 v 2:51 | Reagovat

iioZ1H  <a href="http://rxikuhbyjjhy.com/">rxikuhbyjjhy</a>, [url=http://mnjzwrjgsvbz.com/]mnjzwrjgsvbz[/url], [link=http://xqecektruswb.com/]xqecektruswb[/link], http://vwfgylnduzzl.com/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama